Система ARIS
о системе
connect
ARCHITECT | DESIGNER
GOVERNANCE

ARIS – це методологія та сімейство програмних продуктів для структурованого опису, аналізу та вдосконалення бізнес-процесів і організаційної структури та даних підприємства, підготовки до впровадження складних інформаційних систем, контролінгу бізнес-процесів і управління ризиками. Програмні продукти ARIS займають лідируючі позиції на світовому ринку в класі засобів моделювання та управління архітектурою підприємства та моделювання бізнес-процесів.

Система ARIS використовується на всіх етапах циклу робіт по створенню і розвитку бізнесу: при розробці стратегії компанії, трансформації ключових бізнес-процесів і організаційної структури, оцінці завантаження персоналу, при управлінні вартістю бізнес-процесів і моніторингу їх виконання, при впровадженні та підтримці інформаційних систем

ARIS Connect – це серверне «ядро» системи, яке представлене у вигляді хмарної і корпоративної версій. ARIS Connect призначений для зберігаються контенту - моделей, що створюється засобами моделювання ARIS Architect | Designer. Крім цього ARIS Connect має власну систему зберігання документів, яка легко інтегрується зі створеними моделями. Також, ARIS Connect - це основний інструмент адміністрування системи, що дозволяє управляти користувачами, правами доступу, кастомізацією порталу.

Одночасно, ARIS Connect - це корпоративний web-портал для доступу до створених моделям. Він дозволяє не тільки переглядати контент, але і забезпечений потужним інструментарієм для взаємодії з командою аналітиків та власників процесів - у вас є можливість коментувати моделі, створювати запити на зміну і проводити узгодження процесів, генерувати посадові інструкції та регламенти.

ARIS Architect | Designer – основний інструмент для створення моделей і контенту. Модуль можна встановити локально або використовувати як тонкий клієнт, крім цього, ARIS Designer може працювати як браузерна версія, у цьому випадку локальне встановлення системи не буде потрібне. Інструментарій для моделювання в ARIS Architect і ARIS Designer практично не відрізняються з точки зору моделювання.

Основна відмінність ARIS Architect - це функціонал для управління контентом, налаштування системи і мета-моделі, управління користувачами і їх доступами до контенту. ARIS Architect дозволяє управляти створеними моделями, (створювати версії, консолідувати об'єкти, переносити моделі між проектами і т.п.), налаштовувати конфігурацію системи і розробляти звіти з системи, наприклад, посадові інструкції і регламенти процесів.

ARIS Process Governance (ARIS APG) – інструментарій для управління процесами, комунікацією з власниками і учасниками процесів. Складається з двох компонентів - середовища розробка workflow, яка є частиною ARIS Architect, і середовища виконання, яка доступна для користувачів через ARIS Connect.

ARIS APG працює наступним чином. В ARIS Architect розробляється workflow процесу, який ви хочете використовувати для взаємодії, наприклад, процес узгодження змін. У середовищі розробки прописується послідовність кроків, шаблони нотифікацій та екранні форми, потім процес публікується на сервер і стає доступним усім користувачам ARIS Connect. APG управляє опублікованими процесом - дозволяє його запускати, створює завдання для користувачів, відправляє повідомлення і веде статистику по всіх процесах взаємодії.

Необхідно оцінити систему вживу?
Запросіть онлайн демонстрацію системи ARIS
заповніть обов'язкові поля
Мы получили ваш запрос!
Ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни
Як ми можемо допомогти з ARIS
Підбір та встановлення ARIS
Допоможемо визначити необхідну платформу (Cloud | Enterprise) і конфігурацію модулів системи
Адаптація і налаштування ARIS
Допоможемо розробити Угоду з моделювання, налаштувати середовище для моделювання і конфігурацію портала
Проекти впровадження ARIS
Допоможемо впровадити методологію і систему ARIS через пілотні та full-scale проекти
Технічна підтримка ARIS
Перша лінія технічною підтримка ARIS у режимі 24/7*
Розробка звітів з ARIS
Налаштування автоматичного вивантаження з ARIS регламентів, посадових інструкцій, аналітики по процесах
Хочете
протестувати
систему?
Напишіть нам
заповніть обов'язкові поля
Ми отримали ваш запит!
Ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни
Клієнти довіряють нам впровадження ARIS
  • Допомагаємо клієнтам з 2002 року
  • Реалізовано більше 100 проектів з впровадження ARIS та трансформації бізнес-процесів
  • 1500+ слухачів курсів з ARIS
  • Галузевий досвід: банкінг, ІТ, страхування, девелопмент, медицина, промисловість, туризм, ритейл, телекомунікації, енергетика
  • Партнери IDS Scheer AG з 2005 р.